Андрій Вадатурський хоче домовитись про заморозку боргів «НІБУЛОНу»

9:35

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

нибулон

Гендиректор компанії «НІБУЛОН» Андрій Вадатурський хоче домовитися про замороження боргу із відтермінуванням виплат за кредитами, через складності, що виникли у компанії внаслідок повномасштабної війни. Однак спроби переконати міжнародних кредиторів погодитися на зміну графіку виплат за боргами завмерли на місці.

Про це керівник компанії розповів Financial Times, пишуть НикВести з посиланням Forbes.

«Нібулон» винен 570 мільйонів доларів 26 західним й українським кредиторам. Минулої осені компанія припинила виплати міжнародним кредиторам. За словами Андрія Вадатурського, деякі українські банки почали конфісковувати активи компанії.

Для залучення фінансування необхідно, щоб західні союзники України надали гарантії покриття ризиків, які повʼязані із війною. Так зростуть шанси на те, що банки розвитку будуть позичати кошти українським компаніям.

Вадатурський додав, що з кредитними канікулами і готівкою «Нібулон» зможе профінансувати наступну посівну, а незалежні фермери зможуть уникнути банкрутства.

За словами заступника генерального директора «Нібулона» по взаємодії з органами влади та з правових питань Михайла Різака, через повномасштабне вторгнення земельний банк компанії зменшився з 76,5 тисяч гектарів до 51 тисячі гектарів. Більша частина земель, на яких «Нібулон» наразі не може вести господарську діяльність знаходиться в Луганській області, а близько 5,5 тисячі гектарів потребують розмінування у Снігурівському районі Миколаївської області.