Акт ядерного тероризму: дві крилаті ракети рашистів пролетіли поряд с Південноукраїнською АЕС

12:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Николаев, Южноукраинск, АЭС, Энергоатом, энергоблок, ремонт,
Сьогодні зранку дві рожі крилаті ракети пролетіли небезпечно близько від Південноукраїнської АЕС.

Про це повідомляє НАЕК «Енергоатом».

«росія вчергове вчинила акт ядерного тероризму. Сьогодні, 18 лютого 2023 року, під час чергової масованої ракетної атаки рф на Південноукраїнській АЕС о 8:25 та 8:27 зафіксовані прольоти двох ворожих крилатих ракет», – йдеться у повідомленні.

Ракети рухалися руслом Південного Бугу в напрямку міста Первомайськ Миколаївської області й пролетіли небезпечно близько до ядерного об’єкту.

«Загроза поцілити в реактор з можливими наслідками – ядерною катастрофою – знову була високою. Це черговий акт ядерного терроризму рф, що загрожує безпеці всього світу!», – наголощується у повідомленні.

“Енергоатом” в черговий раз звернувся до МАГАТЕ з вимогою вжити всіх можливих заходів для припинення ядерного терроризму рф, виводу військових формувань росії з території Запорізької АЕС та встановлення демілітаризованої зони навколо неї, а також безпольотної – над усіма АЕС України.

Як вже повідомляв “ВН”, вранці 18 лютого російські загарбники випустили чотири ракети типу “Калібр” з боку Чорного моря. Дві з них були знищені українською ППО.