![Screenshot (6)](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/screenshot-6-13.png)
Миколаївці привезли до Києва моновиставу за твором Тамари Горіха Зерня “Доця”.
![](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/440961056_3668122310072286_6163229521351769077_n-569x509.jpg)
“Режисер-постановник – з.д.м.України Артем Свистун , виконавиця і авторка інсценізації Марина Васильєва. Під враженням. Зворушена і розчулена. Художнє переосмислення того, що болить нам неймовірно, знеболювальне не діє…. Мистецтво дає можливість глибше вдихнути і… боротися. Героїчним миколаївцям – честь і шана! Вітаю всю творчу групу.
Дякую. Дуже хочеться, щоб такі вистави подивилось якомога більше глядачів”, – відзначила доцент КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, заслужена артистка України Лариса Недін.