![гр1](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/gr1-678x381.jpg)
20 квітня у м. Львів відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс “ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ 2024”. У конкурсі взяли участь 98 учасників з усієї країни у різних жанрових номінаціях.
Яскравим номером інструменального жанру став виступ зразкового художнього колективу – ансамблю гітаристів “Great sound” Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва (керівник-Воловіна Олександра Вікторівна).
Вихованці ансамблю представили на розсуд журі 2 номери та отримали високі оцінки за свій виступ: 50 та 49 балів із 50 можливих, отримавши 1 місце!
Щиро вітаємо колектив із перемогою та бажаємо подальших творчих перемог!
![](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/gr-678x509.jpg)
![](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/gr2-678x452.jpg)