![у1](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/u1-678x381.jpg)
Миколаївські коміки з “Дизель шоу” навідали військових у шпиталі. Про це розповів лідер “Дизеля” Єгор Крутоголов.
“Провідали військових у шпиталі. Просто вже бачити їх посмішки – це велика винагорода для нашого колективу і відзнака того, що наша творчість теж має терапевтичний ефект. Ці люди заплатили велику ціну за всіх нас, тож ми всі маємо їм віддячувати до кінця життя”, – написав комік на своїй фейсбук-сторінці.
![](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/u2-678x509.jpg)
” Хочу звернутися до всіх, хто має знайомих, друзів, які повернулися з фронту, чи з пораненням, чи без, – провідайте їх, прям частіть з візитами, просто розмовляйте, просто цікавтеся, як у них справи, а якщо зустрінете десь на вулиці незнайомого бійця – просто скажіть «дякую», їм це потрібно”,- підкреслив Крутоголов.
![](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/04/u-382x509.jpg)