![4-2023-07-04-800x445](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-2023-07-04-800x445-2.jpg)
В рамках забезпечення контролю за додержанням природоохоронного законодавства на території Миколаївської області державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу 16 лютого встановлено факт незаконного спилу двох дерев – каштана та акації, діаметрами 66 та 52 сантиметри.
Порушення здійснено у Миколаєві, на розі вулиць Інженерної та Великої Морської.
✔️ На винних осіб складено протоколи за статтею 153 КУпАП, а також розраховано збиток у сумі 7,4 тисячі гривень. Про це повідомила Держава екологічна інспекція Південно-Західного округу.