![мик-ода миколаївська ода, інформація](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/02/mik-oda.jpg)
▫️Миколаївський район:
Учора, 27 січня, о 09:03, 20:28, 22:52 ворожі обстріли фіксувалися по акваторії Очаківської громади. Постраждалих немає.
Також учора, 27 січня, о 09:59 та 12:52 під ворожим артилерійським обстрілом було м. Очаків Очаківської громади. Ворожими снарядами пошкоджено багатоквартирний будинок та гараж на території приватного домовлодіння. Крім того, на території одного з підприємств пошкоджено електричні щитові та адмінбудівлю. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій.