![те2](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/12/te2-678x381.jpg)
Керівництво театру та профспілка влаштувала свято для дітей працівників театру. Малечі провели майстер-клас з виготовлення новорічних кульок у техніці декупаж, подарували смаколики та показали казку “Золоте курча”.
Щиро дякуємо нашим Збройним силам за таку можливість.
![](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/12/te1-678x452.jpg)
До речі, в театрі триває зимовий збір донатів для ЗСУ. Працівники театру наразі вже зібрали з власних зарплат понад 100 тисяч гривень. Також до збору приєднуються наші глядачі, які відвідують новорічні шоу та казки.
У першій половині січня 2024 перерахуємо гроші та відзвітуємо. Дякуємо за прихильність та підтримку, – повідомили в театрі.