![168894-uk](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/12/168894-uk-4.jpg)
Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 19 грудня
▫️Миколаївський район:
Вчора, 18 грудня, об 11:13 та 12:38 по с. Дніпровське Куцурубської громади ворог здійснив пуск безпілотних літальних апаратів невстановленого типу із скиданням осколкових боєприпасів. Інформація щодо руйнувань та постраждалих не надходила.
Також вчора, 18 грудня, о 15:08 та сьогодні, 19 грудня, о 03:52 артилерійських обстрілів та з РСЗВ зазнало м. Очаків Очаківської громади. Пошкоджено будівлі в рекреаційній зоні узбережжя. Постраждалих немає.
За інформацією районних військових адміністрацій.