![rynok](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/06/rynok.jpg)
27 червня спеціалісти адміністрації Інгульського району провели рейд проти стихійної торгівлі. Перевіряли дотривання правил на перехресті проспекту Миру та вул Космонавтів, в районі площі Перемоги.
Про це повідомляє сайт Миколаївської міської ради.
За результатами роботи складено 8 протоколів за порушення стандартів та норм у сфері благоустрою (ст. 152 КУпАП). Протоколи будуть направлені на розгляд адміністративної комісії з подальшим визначенням виду адміністративного стягнення.
З громадянами, які здійснювали незаконну торгівлю, проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання законодавства України та повідомлено про наявність спеціалізованих ринків, дирекція яких може запропонувати торгове місце.