![солд](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/06/sold.jpg)
У матеріалах кримінального провадження вказується, що 25 лютого 2022 року, в умовах військового стану, шестеро військовослужбовців строкової служби однієї з військових частин 141 роти викинули в річку Інгул довірену для службового користування стрілецьку зброю та бойові припаси – 6 одиниць «АКС-2 одиниць набоїв 5,45 мм.
На місці працювали водолази – вони протягом 6,5 години шукали зброю на дні річки в районі півострова. Водолази перевірили 4 тисячі квадратних метрів дна, проте жодних результатів пошуки не принесли.
Наразі підозру нікому з солдатів вручено не було, як і не було проведено допитів – через збройну агресію рф багато свідків воюють на фронті.