![мувор](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/06/muvor.jpg)
У Миколаєві підрядна організація “МиколаївБудМеханізація” станом на 27 червня займається прибиранням та вивезенням будівельного сміття. В опрацюванні понад 40 адрес.
Про це Суспільному розповів директор “МиколаївБудМеханізація” Віталій Зубко.
За словами директора організації, з 23 червня вже відпрацювали одну адресу на проспекті Миру, звідки вивезли понад 140 кубічних метрів сміття. Працюють згідно з заявками департаменту, контракт заключений на понад 6 тисяч метрів кубічних сміття.
“Зараз працюємо механічно – це повноповоротний екскаватор. І йому підвозить сміття екскаватор-навантажувач. Тут залучено майже 10 одиниць техніки – це самоскиди, які виїжджають з будівельним сміттям. Виконроб і декілька різноробів”,— розповідає Віталій Зубко.
Сміття вивозиться на тимчасовий майданчик зберігання відходів, що розташований на базі миколаївського полігону. У різний час працює до 15 людей.
Попередньо роботи з вивезення будівельного сміття триватимуть до 15 липня, розповідає перший заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Ігор Набатов. Далі відбуватиметься демонтаж окремих конструкцій будівель.
“Департамент і міська влада в цілому опрацьовує питання щодо можливості залучення допомоги міжнародних донорів, які нададуть можливість чи послугою, чи товаром – дробарку, яка допоможе нам перетворити будівельне сміття”,— говорить Ігор Набатов.