![маст1](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/06/mast1-2-678x381.jpg)
26 червня у Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбувся майстер-клас з виготовлення патріотичних значків у техніці канзаші “Сяйво України” та плетених браслетів.
Захід був присвячений Дню Конституції України.
Заняття проходило при підтримці Культурно -мистецької асоціації “Арт-спокуса”. Для навчання запросили майстриню Жанну Максимову і творчу команду дівчат. Разом вирішили власноруч виготовити патріотичні вироби не тільки для себе, а й для наших захісників аби підтримати їх і привітати.
“Патріотичні значки, брошки, браслети та інша сувенірна продукція є не просто окрасою на державні свята – вона покликана підіймати дух українського народу. Тож для практичної роботи знадобилися синьо-жовті атласні стрічки й основа-застібка. Для прикрашання виробу використовували зображення “Тризуб” або намистини і стрази. Для зборки виробу: термопістолет, пінцет, голку з ниткою. Закінчивши роботу, учасниці майстер-класу прикрасили свої кофтинки яскравими синьо-жовтими значками і гордо відправились по своїм справам. Дівчата залишилися задоволені заняттям і вирішили обов’язково надягнути свої вироби на День перемоги України над росією”, – розповіла керівниця “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.
“Значки і браслети, зроблені сьогодні, ми передамо нашим військовим”, – запевнила вона.