![макар2](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/06/makar2-678x381.jpg)
Справжнє свято подарували сьогодні, 20 червня, відвідувачам клубу БФ “Рух Милосердя”, невгамовні дівчата з БФ “Університет третього віку” та розробник чудової гри “Миколаєвський магнат” Валерий Чернявський.
Смак пиріжків та пончиків поєднался з задоволенням від гри, набуттям єкономичних навичок і знайомством з історієй нашого міста-героя.
Всі присутні отримали задоволення!
Тетяна Макаронова.
Фото автора.