![дрон (3)](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/06/dron-3.jpg)
Відповідна інформація з’явилася у Telegram. Пропагандисти публікують новини, використовуючи цей ролик.
Але пропагандисти традиційно видали добру справу українців за свою. Вони описали, що вони так допомагають
“Просто гниль, бридкі створіння”, – пишуть у мережі. Зазначимо, воду жінці передав аеророзвідник Держприкордонслужби із позивним “Санта”. Крім води, він також передав людям дроном їжу та підбадьорливі записки. Пізніше він зустрівся із цією родиною