![ova-mykol](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/08/ova-mykol.jpg)
Миколаївська ОВА оприлюднила поточну інформацію щодо ворожих обстрілів області за минулу добу, станом на 07:30 ранку 3 червня.
У Миколаївському районі вчора, 2 червня, о 16:03 ворог здійснив артилерійський обстріл акваторії Очаківської громади. Постраждалих та руйнувань немає.
Також вчора, о 18:02 ворог завдавав артилерійських ударів по м. Очаків Очаківської громади. Внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та лінію електропередач. Постраждалих немає.
У м. Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.