![asfalt](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/05/asfalt.jpg)
Комунальне підприємство “Миколаївелектротранс” продовжує ремонт перехрестя вулиць Потьомкінської та Декабристів. По цій локації проходять жваві дорожні артерії. Окрім цього, та пролягають і трамвайні колії. Тому для забезпечення безпеки дорожнього руху важливим є приведення до ладу перехрестя.
Вчора фахівці підприємства розпочали асфальтування дороги. Роботи триватимуть і сьогодні.
Просимо водіїв бути уважними під час руху на вказаній ділянці робіт та звертати увагу на всі попереджувальні знаки!