![pixabaycom_n1dbkz8](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/07/pixabaycom_n1dbkz8.jpg)
Звісно, ми одразу почали перевірку. Інформації, щодо такої дитини, якій зробили щеплення в 6 місяців, в наших лікарнях відсутня, так само немає данних і у “швидких”, – повідомив Олександр Сєнкевич.
Крім того, ми звʼязались з медзакладами Одеси, адже саме туди, зі слів журналістів, направили дитину. Там нам також повідомили, що до них дитина з Миколаєва не надходила.
Наголошую, що всі вакцини в наших лікарнях зберігаються при правильному температурному режимі.
Хочу звернутись до наших офіційно зареєстрованих медіа! Не забувайте про баланс думок і точок зору. Це один зі стандартів якісної журналістики.
Кореспонденти мали б взяти коментар в управління здоровʼя, а не довіряти в такій важливій новині просто словам людини. Перевірка фактів – надважливо для такої ситуації.
Жителям раджу пам’ятати про інформаційну гігієну і тримати розум холодним.
Більше у відео: https://youtu.be/GpKmV9kH2mg?t=65