![Screenshot - копия](https://vn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/07/screenshot-kopiya.jpg)
Друзі, вітаємо!
Літо, канікули, бібліотека… Ось формула крутого відпочинку для дітей!
В центрі сучасного читання “Марко” канікули та літнє дозвілля проходить корисно, весело та цікаво. Ми з “Фантазерами” проводимо дружні бесіди та розповіді цікавих історій, казкові мульпокази, розважально-пізнавальні заходи та події, творчі майстерки, креативні вікторини, зустрічі з психологом та багато-багато цікавого.
Хочеш з нами? Приходь до Центральної міської бібліотеки ім. Марка Кропивницького!