8 років за ґратами проведе коригувальник російських ударів по школах Миколаєва

16:56

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

СБУ, РФ, мінування, СБУ, РФ, минирования,

Суд визнав мешканця Миколаєва винним у передачі ворогу інформації про розташування бійців ЗСУ. Його засуджено до 8 років позбавлення волі, повідомляє СБУ.

Чоловік з початку вторгнення збирав розвіддані з дислокації та переміщення українських військових, передавав цю інформацію ворогу. Також він коригував вогонь по навчальних закладах міста (професійних навчальних закладах, школах, дитячих садках). Саме за його «наводкою» окупанти завдали ракетний удар по двох місцевих школах. Унаслідок ворожої атаки обидві будівлі були повністю зруйновані.

Співробітники СБУ затримали зловмисника у серпні минулого року під час контрдиверсійних заходів. Ним виявився колишній начальник служби охорони одного з інфраструктурних об’єктів Миколаєва, якого після початку повномасштабного вторгнення росіяни дистанційно залучили ого до негласної співпраці.

У поле зору росіян він потрапив через свою активність у прокремлівських Телеграм-каналах, де неодноразово публікував свої коментарі на підтримку агресії рашистів.

Вирок проти зрадника ще не набрав законної сили, є час на його апеляційне оскарження.