25 травня на заході «Неймовірна Миколаївщина» підбивали підсумки роботи

18:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ця інформація була розаміщена на сайті “Ідентифікація Миколаївщини”.
Цієї суботи на заході «Неймовірна Миколаївщина» ми підбивали підсумки нашої роботи. За цей час усією командою проєкту нам вдалося зробити чимало для того, щоб відкрити для вас ідентичність нашого краю та щиро закохати у нього.
 Ми провели 12 заходів, що допомогли розкрити сенси та ідентичність нашої неймовірної Миколаївщини, відзняли 20 відео про найцікавіших людей та локації регіону, створили серію буклетів, в яких зібрали ТОП-10 цікавих фактів про культуру, бізнес, історію – і не лише Миколаївщини, а також провели шість плідних публічних консультацій, напрацювання яких допоможуть нам зробити наш край і взаємодію між різними інституціями краще. Це перелік лише частини того, що було зроблено за цей час.
А ще – наш підсумковий захід був наповнений сенсами нашої Миколаївщини. Кожен мав можливість доторкнутися до ідентичності нашого регіону. Як саме?
⭐️Миколаївські майстрині провели цікаві майстер-класи: Леся Сайковська – з виготовлення листівок у техніці таврійського розпису «Синьоока Таврійка», Анна Сальник – з розпису медових пряників «На хвилі» та Любов Паранюк – з кольорової графіки «Квітковий арт».
⭐️Відбулася церемонія погашення марок та конвертів від «Укрпошти» із зображеннями нашого неймовірного краю, відзнятими в межах проєкту та з особистої колекції експерта проєкту Тетяни Чичкалюк.
⭐️Відбулася презентація розроблених у межах проєкту буклетів, в яких зібрали ТОП-10 цікавих фактів про культуру, бізнес, історію і не лише Миколаївщини.
⭐️Відбувся ярмарок майстрів міста із сувенірною продукцією.
Та найголовніше – ми відзначили всі інституції, що поруч із нами крокували з початку проєкту! Дякуємо Марінову Миколі Миколайовичу, заступнику голови Миколаївської обласної військової адміністрації, та Мамчуру Роману Сергійовичу, начальнику відділу розвитку курортно-рекреаційних територій та супроводження інвестиційних проєктів управління з питань туризму та курортів Миколаївської обласної державної адміністрації, за грамоти та подячні листи для наших партнерів.
Гостей заходу також привітали:
Коренєв Сергій Миколайович, заступник Миколаївського міського голови;
Сікаленко Віктор Олексійович, голова громадської організації «Центр навчання і освіти дорослих «Південь»», директор Агенції розвитку Миколаєва.
Захоплюючими і душевними був виступ вокалістки Миколаївського академічного художнього драматичного театру Олександри Шамшури.
У пошуках ідентичності нашого краю ми зустріли неймовірних людей, які стали частиною нашої команди. Дякуємо кожному, хто допомагав, підтримував, надихав та надихався цією справою. Дякуємо нашим експертам Анна Червак Tatiana Chichkalyuk Любовь Паранюк Валентина Кривцова. Дякуємо Миколаївському обласному краєзнавчому музею, музею суднобудування і флоту, Миколаївській обласній науковій бібліотеці, обсерваторії та мисткиням ГО “КМА “Арт-споукса””. Дякуємо кожному, хто був поруч! ❤️🫂
Це було завершення і підбиття підсумків лише І етапу регіонального проєкту «Ідентичність Миколаївщини: минуле, сучасне і майбутнє». Попереду у нас ще безліч ідей та планів. Ми маємо шалене бажання продовжувати закохувати вас у наш неймовірний край! Обіцяємо бути на зв’язку та продовжувати знайомити вас з ідентичністю нашої Миколаївщини!