У мерії Миколаєва прокоментували проблему переповненого моргу
Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко прокоментував інформацію про накопичення тіл померлих мешканців міста у морзі та розповів про ситуацію із фінансуванням поховань. Про це він сказав під час прямого […]