29.03.2024 04:24

20-річна рапіристка з Миколаєва здобула першу в історії України бронзу на Гран-прі з фехтування у Турині

9:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Аліні Полозюк підкорилось історичне досягнення для українського фехтування. Дівчина на своєму шляху змогла вибити медалістів Олімпійських Ігор в Токіо.

Про це повідомляє Суспільне Спорт

Україну в основній сітці представили четверо спортсменів, але у другий раунд пройшла лише 20-річна Олена Полозюк. Однак після першого раунду свій шлях у Гран-прі продовжила лише 20-річна рапіристка Аліна Полозюк.

Дівчина пройшла представницю Німеччини Анну Зауер, яка є бронзовою медалісткою останнього чемпіонаті Європи в команді. Рахунок – 15:8. А ось в 1/8 та 1/4 фіналу Полозюк вибила володарів срібної та золотої медалей Олімпіади в Токіо-2020 – Полін Ранв’є та Лі Кіфер.

Вихід у півфінал гарантував спортсменці з Миколаєва як мінімум бронзу. Для виходу у фінал Аліні треба було вибити чемпіонку світу Ізаорі Тібюс, але врешті решт француженка здобула перемогу з рахунком 15:6, а згодом і виграла турнір.

Для України ця медаль стала історичною. 20-річна Полозюк стала першою рапірісткою з нашої країни, яка завоювала медаль у цьому виді зброї на рівні гран-прі або Кубка світу.