18 червня відкривається виставка картин миколаївського художника Олексія Маркитана

13:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

18. 06. 2024 року, о 16 годині, до 65-річчя від дня народження видатного миколаївського художника, члена НСХУ у Миколаївській області Олексія Віталійовича Маркитана – Миколаївський обласний художній музей імені В. В. Верещагіна запрошує друзів на відкриття персональної виставки митця «А човен пливе».
Миколаївцям та гостям міста представиться можливість поринути у дивовижний світ, який створював на своїх картинах художник Олексій Маркитан (18 червня 1959 – 26 червня 2017).
Його творчість – це класика вітчизняного мальовничого постмодернізму. Використовуючи художню мову українського іконопису, народного мистецтва та раннього Ренесансу, Олекію Маркитану вдалося знайти у живописі власний неповторний стиль, який відрізняється великою емоційною силою та пластичною виразностю. Переконатись в цьому ви зможете на власні очі під час відвідування персональної виставки Олекія Маркитана.
Його роботи знаходяться у Національному художньому музеї Києва, Національному художньому музеї Одеси, Національній художній галереї (Львів), в Художньому музеї імені В.В. Верещагіна у Миколаєві, а також в приватних колекціях багатьох країн світу.
Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна – на хвилі мистецтва, яке прославляє наших талановитих майстрів.