15 травня о 14.00 відбудеться зустріч-спогад про Серафиму Сєнкевич

18:00

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

1 травня виповнилося 85 років від дня народження яскравої людини, чарівної жінки, заслуженого діяча мистецтв, талановитої художниці Серафими Сєнкевич. На жаль хвороба передчасно забрала її , але багато друзів, колег мисткині, шанувальників її творчості добре її пам’ятають.

Миколаївська наукова бібліотека запрошує на захід – спогади про Серафиму.

Запрошуємо 15 травня о 14.00 до відділу документів з питань культури і мистецтв на респект-зустріч «По хвилях спогадів: до 85-річчя від дня народження заслуженої діячки мистецтв України Серафими Сєнкевич». На зустрічі кожен матиме можливість поділитися власним спогадами та враженнями від творчості мисткині. У заході візьмуть участь друзі Серафими Федорівні, мистецтвознавці, бібліотекарі пропонують програму на основі дуже цікавих мемуарів художниці. Отже, друзі,запрошуємо вас до чарівного світу творчості Серафими Федорівни Сєнкевич.