15-річна жителька Миколаєва посіла третє місце у фотоконкурсі у Литві

11:59

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

П’ятнадцятирічна Анастасія Латанська, вихованка студії “ФотоКрок”, створює фото, зокрема, і на воєнну тематику. Одна з її серій робіт “Мій брат — першокласник” в травні 2023 року посіла третє місце на міжнародному фотоконкурсі “Молода людина 21 століття” у Литві. Загалом дівчина має майже два десятки нагород всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Про свої роботи та участь у конкурсах Анастасія Латанська розповіла Суспільному.

Одну зі своїх нагород дівчина отримала у міжнародному фотоконкурсі у Лідіце, Чехія, вже під час повномасштабної війни. На світлині — стара плівка. В цьому конкурсі брали участь представники 77 країн.

Анастасія говорить, в її доробку до 20 нагород всеукраїнського та міжнародного рівнів. Одна з них – медаль за третє місце на конкурсі “Молода людина 21 століття”, що відбувся у Литві. Про переможне місце її сповістила керівниця студії Ірина Гузій.

Фото зроблені в період з 2021 по 2023 рік. Це колажі, герой яких – молодший брат Анастасії Ілля.

Анастасія каже, найважливіше у фотозйомці — передати глядачу сюжет та його основні сенси.

Ірина Гузій, керівниця студії “ФотоКрок”, розповідає, що перед початком повномасштабної війни у фотостудії за кількома напрямками навчалося 50 дітей. Більшість з них постійно бере участь у конкурсах фотографій різних рівнів.

Станом на 31 травня 2023 року фотостудія не працює, іноді заняття проводяться онлайн. Завдяки співпраці з польськими та німецькими колегами, каже Ірина Гузій, учні виїжджають за кордон та готуються до фотоконкурсів.