Читайте свіжий номер улюбленої “Вечорки”: історія кохання, миколаївський диктант, краєзнавство, знані миколаївці, дівчата-трактористки та інше

10:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Шановні читачі! Вийшов із друку черговий номеру «Вечірнього Миколаєва»!

Ми щиро дякуємо всім, хто в нас повірив та встиг лише за два тижні здійснити передплату вашого і нашого улюбленого видання. Але передплата ніколи не завершується. Можна оформити підписку із серпня. До кінця року вона буде коштувати лише 180 гривень. Можна здійснити передплату на електронну версію газети. Таку можливість надаємо всім тим, хто зараз не в місті, але любить і читає миколаївські новини. Треба зайти на сайт vn.mk.ua, знайти газету у PDF-форматі, за наданим кодом здійснити передплату.

Також нагадуємо, що, окрім передплати, друковану газету можна придбати вроздріб в точках розповсюдження преси. Зокрема, на Центральному ринку, 6-й Слобідській, Колодязній, Театральній, на ринку «Колос», Намиві.

Завжди свіжі номери можна придбати по середам з 14-00 до 19-00 на зупинці «Соборна» (по проспекту Центральному, у бік Лісків, між Соборною та Маріупольською).

Отже, що вас очікує в номері від 3 липня? По-перше, в нас дві нових рубрики: «Щаслива родина» і «Стежками Миколаївщини». Першими своєю історією кохання в рубриці «Щаслива родина» діляться відомі миколаївці Надія Сербул та Аркадій Абрамов. Це дуже зворушлива розповідь люблячих людей.

Гарні світлини в газеті зможуть побачити учасники та й просто всі, хто писав чи не писав «Миколаївський диктант» до Дня Конституції.

Невідому раніше історію про миколаївського винахідника-суднобудівника Олексія Мельникова розповів нашому виданню кандидат історичних наук Євген Горбуров.

А відомий ветеран миколаївської журналістики Анатолій Кузнецов (дай Боже йому здоров’я!) запропонував рубрику «Стежками Миколаївщини», де поділився знаннями про риболовлю в стародавній Ольвії. Нинішнім рибалкам є  чому заздрити.

Є в номері кореспонденції про дівчат, які сіли на трактори; про судову справу, де зійшлися екологи та атомники; про творчі досягнення; про те, як українці відзначили День Конституції в Німеччині.

Ми написали, як вперше в Миколаєві та взагалі на півдні країни відбувся перший випуск бакалаврів журналістів. І, як завжди, – улюблена рубрика всіх любителів смачненького, де Олена Філінюк ділиться рецептом тістечка, яке, виявляється, має свою цікаву історію.

Отже, читайте нас, передплачуйте, купуйте! А в кого є можливість, підтримуйте нас фінансово. Як перерахувати нам благодійні внески? В платежі треба вибрати опцію по реквізитам р/р№UA193052990000026000021703903 ТОВ «Редакція газети «Вечерний Николаев» або на картку 5169332407375347, яка на ім’я Данилова Ігоря Миколайовича.