1 лютого у Центральному районі зміниться візник сміття. Ним стане КП «Миколаївкомунтранс»

9:12

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

1 лютого у Центральному районі зміниться підприємство, що вивозитиме тверді побутові. Нам стане КП «Миколаївкомунтранс». Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич під час засідання виконкому міської  ради, що відбулось 26 січня.

Мер Миколаєва нагадав, що минулого року було проведено конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ у чотирьох районах Миколаєва. Кращі пропозиції запропонували КП «Миколаївкомунтранс» та КП «Обрій-ДКП».

«Було проведено конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів. За його результатами переможцем з вивезення сміття в Інгульському, Заводському та Центральному районах визначено КП «Миколаївкомунтранс», у Корабельному – КП «Обрій-ДКП». Вони приступлять до виконання своїх функцій 1 лютого. У зв’язку з цим хочу звернути увагу на те, що за лютий мешканцям Центрального району потрібно буде сплачувати за послуги не підприємству «Валан», яке їх обслуговувало до цього, а підприємству «Миколаївкомунтранс», – сказав Олександр Сєнкевич.