№ 50№ 51 (2914) 06 Мая 2010г.№ 52-53 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ПОЗДРАВЛЯЕМ!


06 Мая 2010г.

Прочитали: [2842]

З ювілеєм!

Вечерний Николаев
Ще у юності у нього сформувалися характерні риси лідера: уміння організувати товаришів, повести їх за собою.
Мешканці району з вдячністю згадують період його трудової діяльності, коли він очолював наймолодший район у місті Миколаєві, проявивши властиві йому якості талановитого керівника, який сміливо брав на себе важливі, на той час, від-повідальні рішення.
10 років Віктор Олександрович самовіддано служив громаді Корабельного району на посаді голови райвиконкому. Чимало зроблено доброго, корисного, потрібного для становлення і процвітання району. При його активної участі будувався виробничий потенціал району – Миколаївський глиноземний завод, завод «Океан», пивзавод «Янтар», побудовано десятки житлових будинків та об’єктів комунального господарства, відкрито дитячі садки, школи №№ 1,54,40,43, три бібліотеки, школа мистецтв, Палац урочистих подій, стоматологічна поліклініка, проведено реконструкцію стадіону «Молодіжний» та інше.
Відзначаючи високий професіоналізм, громадянську позицію та людяність, Віктора Олександровича запрошують на роботу у соціальну сферу. Справжнє ставлення до потреб людей він реалізував у керівництві управлінням соціального забезпечення облвиконкому. У 1991 році В.О.Білий стояв біля витоків утворення районного відділення Пенсійного фонду України. Після виходу на пенсію Віктор Олександрович багато займається громадською роботою, переймається соціальними проблемами та захисту жителів району на посаді заступника голови ради ветеранів війни та праці Корабельного району, де працює і тепер.
Білий Віктор Олександрович завжди прагне допомогти мешканцям району, підтримати їх та поділитися з ними своїм теплом і добротою.
За працю – й винагороди. За щоденну бездоганну працю Білого Віктора Олександровича було відзначено орденом «Знак пошани», медалями «За трудову доблесть», «За трудову відмінність».
Шановний Вікторе Олександровичу!
З усією теплотою душі від імені громади Корабельного району прийміть щирі вітання з нагоди життєвого ювілею – 80-річчя від дня народження!
Бажаємо Вам незгасимої енергії, міцного здоров’я, особистого щастя та злагоди. Хай Вас завжди підтримують рідні люди. Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу удачу, а дружні привітання додають життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!
Многая літа, вельмишановний ювіляре!
Адміністрація Корабельного району.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Памятный знак снова на своем месте
29 апреля в Корабельном районе мероприятия, посвященные 65-летию Великой Победы, начались с вручения памятных медалей 125 ветеранам и установки плавучего памятного знака на маршруте следования десанта К. Ольшанского к месту высадки, который был недавно отреставрирован ОАО «Вадан Ярдс Океан». ...
Подробнее Читали: [1931] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 50 (2913)
50 (2913)


Читайте свежие городское хроники 

Просто напомним:
Это № 51 (2914)
от 06 Мая 2010г.


№ 50    № 52-53

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru