№ 23№ 24 (4228) 26 Марта 2019г.№ 25 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОБЪЯВЛЕНИЯ


26 Марта 2019г.

Прочитали: [243]

Вниманию николаевцев

Вечерний Николаев
До уваги співвласників та потенційних учасників конкурсу на управління багатоквартирними будинками!
Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, який визначений організатором конкурсу з призначення управителів для багатоквартирних будинків у м.Миколаєві, наказом №55 від 21.03.2019 затверджена нова редакція конкурсної документації для проведення конкурсу. Зміни були підготовлені конкурсною комісією на підставі змін у законодавстві, а саме окремих положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 №150 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку».
У додатку до конкурсної документації:
– перелік об’єктів на конкурс по лоту №4 (група будинків у Заводському районі м.Миколаєва), конкурс запланований на 23.04.2019 року;
– технічна характеристика будинків, що входять до об’єктів конкурсу;
– типовий договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.
З повним текстом наказу можна ознайомитися на сайті Миколаївської міської ради за посиланням https://mkrada.gov.ua/content/konkurs-z-priznachennya-upravitelya-bagatokvartirnih-budinkiv-mista-mikolaeva.html. Або послідовно по розділам «Головна-Благоустрій та ЖКГ - Житлово-комунальне господарство - Перелік підприємств, які обслуговують житловий фонд міста Миколаєва - Конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Миколаєва.
Та на сайті департаменту житлово-комунального господарства за посиланням https://www.dgkhmmr.org/konkurs-upravitelya або на головній сторінці у розділі «Конкурс управителів».
!Нагадуємо, що співвласники багатоквартирних будинків мають право переобрати управителя або створити ОСББ та прийняти будинок в управління.
***
Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» управління державного архітектурно-будівельного контролю Миколаївської міської ради (вул. Херсонське шосе, 48/8) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
- головного спеціаліста відділу дозвільних процедур та аналітичного прогнозування;
- головного спеціаліста відділу інспекційної роботи.
Кваліфікаційні вимоги:
– громадянство України;
– вільне володіння державною мовою;
– знання чинного законодавства України в галузі містобудівної діяльності;
– повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво, архітектура, правознавство) – для головного спеціаліста відділу дозвільних процедур та аналітичного прогнозування; (будівництво, архітектура) – для головного спеціаліста відділу інспекційної роботи;
– стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі – не менш одного року або в іншій сфері – не менш трьох років.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, переліку документів, розміру та умов оплати праці надається за тел.: (0512) 53-31-17, 050 6850041.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу.
***
Обов’язки і відповідальність одержувачів житлової субсидії щодо оплати житлово-комунальних послуг
Порядок призначення і надання житлових субсидій у грошовій формі передбачає оплату громадянами вартості спожитих житлово-комунальних послуг в повному обсязі і містить норми, що запобігають накопиченню заборгованості з оплати послуг одержувачами житлової субсидії.
Громадяни, яким житлова субсидія надається у безготівковій грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг житлової субсидії.
Сума, яку одержувач субсидії має сплатити за житлово-комунальні послуги самостійно, буде зазначена в смс – повідомленні Ощадбанку як наявний залишок платежу за кожним видом послуг.
На поточний рахунок одержувача субсидії після закінчення опалювального сезону (станом на 1 червня) будуть перераховані залишки коштів субсидії, про що одержувача субсидії буде поінформовано смс – повідомленням.
Громадяни, яким субсидія надається в готівковій формі, зобов’язані самостійно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги в повному обсязі.
За рішенням комісії надання раніше призначеної житлової субсидії припиняється за поданням структурного підрозділу з питань соціального захисту населення, управителів, об’єднання, виконавців комунальних послуг у разі, коли домогосподарству припинено надання житлово-комунальної послуги (послуг) внаслідок того, що громадянин має заборгованість за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день припинення надання такої послуги (послуг).
У такому випадку поновлення надання житлової субсидії протягом сезону її призначення можливе з місяця, наступного за місяцем, в якому надійшло повідомлення про відновлення надання житлово-комунальної послуги (послуг), сплату заборгованості за житлово-комунальну послугу (послуги), оплату витрат на управління багатоквартирним будинком.
Житлова субсидія не призначається на наступний період, якщо структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії.
Відповідна норма не застосовується під час призначення субсидії громадянам на наступний період у разі, якщо Мінсоцполітики не забезпечено фінансування житлових субсидій їм у грошовій формі (у тому числі готівкою).
У разі отримання інформації про наявність заборгованості за житлово-комунальні послуги та/або внесків/платежів об’єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, житлова субсидія на наступний сезон не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує громадянина з врученням відповідного повідомлення під особистий підпис, або відповідна інформація зазначається у платіжному документі.
Якщо протягом двох місяців з дати отримання повідомлення про відмову в призначенні житлової субсидії на наступний сезон громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, або оскаржив наявність заборгованості в судовому порядку, житлова субсидія призначається з початку такого сезону.
Якщо громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, або оскаржив наявність заборгованості в судовому порядку в строк понад два місяці з дати отримання повідомлення про відмову в призначенні житлової субсидії на наступний сезон, житлова субсидія призначається з місяця, наступного за місяцем, в якому громадянин вчинив такі дії. У такому випадку житлову субсидію на наступний сезон за рішенням комісії може бути призначено з початку сезону на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.
Департамент праці та соціального захисту
населення Миколаївської міської ради.

 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Станислав Козлов
В Николаеве построили танкер для голландцев
На Николаевской верфи «Смарт Мэритайм Груп» (территория бывшего ЧСЗ) осуществлен спуск на воду насыщенного корпуса танкера-химовоза EMMA для голландской компании VEKA. В торжественной церемонии вместе с судостроителями приняли участие многие николаевцы, в том числе студенты Национального университета кораблестроения и профессиональных лицеев. ...
Подробнее Читали: [1183] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 23 (4227)
23 (4227)
 

Просто напомним:
Это № 24 (4228)
от 26 Марта 2019г.


№ 23    № 25

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru