№ 124-125№ 126 (4184) 08 Ноября 2018г.№ 127-128 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


СТАЛО ИЗВЕСТНО


08 Ноября 2018г.

Прочитали: [272]

Енергоефективність: новий крок назустріч громадам

Вечерний Николаев
ОБЛАСНА ВЛАДА ПІДТРИМУЄ БУДЬ-ЯКИЙ НОВИЙ КРОК НАЗУСТРІЧ
ГРОМАДАМ У НАПРЯМКУ ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ
Минулого тижня у Миколаївській облдержадміністрації відбувся інформаційний семінар з енергоефективності для представників об’єднаних територіальних громад, селищних, сільських, міських рад, а також райдержадміністрацій.
В рамках проекту «Реформи у сфері енергоефективності – нові можливості для розвитку громад» представники місцевих органів дізналися про оновлені інструменти державної підтримки енергоефективних заходів у житловому секторі та про можливості допомоги уряду Німеччини у сфері енергоефективності та енергозбереження.
Учасниками та модераторами проекту виступили Ірина Гудзь – консультант проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується GIZ, та Артур Обідник – державний експерт Експертної групи енергозбереження в сфері ЖКГ Директорату енергоефективності Мінрегіону.
«Для наших об’єднаних територіальних громад надзвичайно важливо дізнатись про нові можливості в галузі енергоефективності. Миколаївська область, а особливо міста Миколаїв та Вознесенськ, беруть активну участь в реалізації програм як державного, так і місцевого рівня. Останнім часом Миколаївська область вжила достатньо заходів для економії природнього газу, адже 54% котелень в області наразі працюють на альтернативних видах палива. Крім того, як наголошує голова ОДА Олексій Савченко, перехід закладів соціальної сфери на альтернативне опалення – це невід’ємний крок у провадженні енергоефективності, адже в подальшому на заощаджені таким чином кошти облаштовуються сучасні класи у школах, закуповується нові медичне обладнання для амбулаторій і так далі. Сьогодні за підтримки Світового банку у нас реалізується програма щодо «Миколаївоблтеплоенерго», також активну участь у впровадженні заходів енергозбереження беруть місцеві ради та ОСББ. Тому обласна влада підтримує будь-який новий крок назустріч громадам у напрямку впровадження енергоефективності, тим паче, коли є можливість завдяки участі донорів та міжнародних партнерів покращити і осучаснити стан теплових об’єктів, покращити їх технічний стан і зменшити споживання енергоносіїв», – прокоментував заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
На удачу - потрите удочку! И погладьте кота!
В воскресенье, 4 ноября, в городе открылся новый, интересный и, главное, очень николаевский арт-объект. Отныне встречать рассветы и провожать закаты у пирса на Речном вокзале (так называемый «8 причал») будет бронзовый мальчишка с бамбуковой удочкой и вязкой лиманских бычков. ...
Подробнее Читали: [1046] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 124-125 (4182-4183)
124-125 (4182-4183)


Читайте свежие городские хроники 

Просто напомним:
Это № 126 (4184)
от 08 Ноября 2018г.


№ 124-125    № 127-128

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru