№ 54№ 55 (4113) 17 Мая 2018г.№ 56 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОБЪЯВЛЕНИЯ


17 Мая 2018г.

Прочитали: [771]

Компанія «Нібулон» відкриває новий сезон пасажирських перевезень водою

Вечерний Николаев
Провідний український інвестор, сільгосптоваро-виробник і експортер компанія «НІБУЛОН» оголошує про відкриття з 18 травня регулярних маршрутів пасажирських перевезень водним транспортом.
Першими  скористатися високошвидкісними пасажирськими суднами «НІБУЛОН  Експрес» у цьому сезоні зможуть мешканці Миколаївської області. Так, з 18 травня будуть здійснюватися регулярні рейси за маршрутом – Вознесенськ (вул. Соборності, 1)  – Ковалівка – Нова Одеса (міський пляж)  – Миколаїв (Центральна набережна, нижній БАМ).
Рейси Південним Бугом виконуватимуться по п’ятницях, суботах, неділях та понеділках. У вівторок-четвер пасажирське судно знаходитиметься в Миколаєві для проведення прогулянкових рейсів «Панорама Миколаєва», окрім того, у ці дні усі охочі зможуть замовити індивідуальну прогулянкову подорож на високошвидкісному судні.
З 1 червня 2018 р. компанія «НІБУЛОН» відкриває і пасажирське водне сполучення між Миколаєвом і Кінбурнською косою, а також Очаковом. Так, минулого навігаційного сезону нам не вдалося реалізувати маршрут Очаків – Кінбурнська коса. Ми знаємо, як це засмутило тих, хто дуже чекав саме на ці рейси. Але, на превеликий жаль, через відсутність сертифікованих та належним чином обладнаних причалів наше пасажирське судно не змогло заходити до портового пункту в м. Очаків (який підпорядкований ДП «Адміністрація морських портів України»). Однак наразі проблему вирішено, тож уже цього літа усі охочі зможуть з Очакова на комфортному і високошвидкісному судні дістатися Кінбурнської коси, де компанією «НІБУЛОН» спеціально обладнано цивілізований плавучий причал, що не порушує екосистему та зберігає біорізноманіття Національного природного парку «Білобережжя Святослава».
На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна відходитимуть з Каботажного молу (за ССЗ «НІБУЛОН»). Спеціально для пасажирського водного транспорту спеціалісти компанії облаштовують там комфортну зупинку з лавками та біотуалетами. Місце посадки/висадки пасажирів в Очакові – центральний міський пляж, де буде також встановлено плавучий причал компанії довжиною близько 100 м.
Приємною новиною є й те, що, незважаючи на значний ріст цін у країні, квитки на пасажирські судна «НІБУЛОН Експрес», порівняно з минулим роком, підвищилися в ціні не набагато. Тож проїзд на комфортних високошвидкісних пасажирських суднах буде по кишені більшості пасажирів. Зазначимо, що така цінова політика є проявом соціальної відповідальності компанії «НІБУЛОН». Як пояснив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський, це поки соціальний проект для «НІБУЛОНа», в який не закладено прибуток.
Поки квитки можна буде придбати тільки безпосередньо на судні або забронювати, зателефонувавши на номер (050) 394 74 83 чи написавши на електронну адресу passflot@nibulon.com.ua. Вже найближчим часом на корпоративному сайті нашої компанії у розділі «Пасажирські перевезення» ви зможете забронювати та придбати квитки онлайн. Наразі над створенням такої функції працюють наші IT-фахівці.
Про можливі зміни цін і маршрутів ми будемо повідомляти додатково на корпоративному сайті компанії www.nibulon.com та на офіційній сторінці компанії «НІБУЛОН» у Фейсбук. З правилами перевезень водним транспортом пасажирів і багажу можна ознайомитись на сайті компанії у розділі «Пасажирські перевезення».
***
Завдяки «НІБУЛОНу» такий популярний у Європі водний транспорт знову став улюбленим серед українських пасажирів. У минулому сезоні насолодитися прогулянкою на високошвидкісних «ракетах» змогли більше 24 000 пасажирів, у тому числі діти, учасники АТО, громадські активісти, волонтери, правозахисники та інші, які скористалися послугами у ході благодійних рейсів по Дніпру у Києві, Каневі, Кременчуці, Черкасах та інших містах України.
Окрім того, ми отримали безліч позитивних відгуків та звернень від громадян запустити наші пасажирські маршрути у їхніх населених пунктах. Розуміючи це, наша компанія має намір у майбутньому виготовляти власні пасажирські судна нового покоління на підводних крилах і невеликі пасажирські лайнери, щоб розвивати водні перевезення між населеними пунктами на Дніпрі, а також між великими українськими містами на березі Чорного моря. З цією метою сьогодні компанія веде повномасштабну реконструкцію суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН» таким чином, щоб у майбутньому розмістити на його території дві потокові лінії: для пасажирського і спеціалізованого флоту, а також торгових суден. І ми це зробимо!
Графіки та ціни перевезень див. в номері газети "Вечерний Николаев" №55 (4113).
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
День, когда каждый становится олимпийцем
В субботу, 12 мая, во всех регионах Украины состоялись спортивно-массовые мероприятия  в рамках Всемирного Олимпийского дня. В Николаеве участниками его стали дошкольники, учащиеся школ, студенты, воспитанники спортивных учреждений, чемпионы и призеры Олимпийских игр, чемпионатов мира и Европы, люди с ограниченными физическими возможностями, военнослужащие, ветераны и любители спорта. Всех их приветствовал  олимпийский чемпион зимних игр 2018 года Александр Абраменко. ...
Подробнее Читали: [978] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 54 (4112)
54 (4112)


Читайте свежие городские хроники 

Просто напомним:
Это № 55 (4113)
от 17 Мая 2018г.


№ 54    № 56

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru