№ 3№ 4 (4062) 13 Января 2018г.№ 5 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОБЪЯВЛЕНИЯ


13 Января 2018г.

Прочитали: [821]

Вниманию николаевцев

Вечерний Николаев
Управління освіти Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
– головного спеціаліста відділу виховної роботи.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта за спеціальністю вчитель ДПЮ (предмету «Захист Вітчизни») та фізичної культури, володіння комп’ютером, педагогічний стаж в закладах освіти – не менше 3 років.
– головного спеціаліста відділу виховної роботи.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж роботи в закладах освіти – не менше 3 років.
– головного спеціаліста відділу захисту прав дітей.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж роботи в закладах освіти – не менше 3 років.
– головного спеціаліста відділу кадрів.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж роботи в закладах освіти або в органах місцевого самоврядування – не менше 3 років.
– заступника начальника відділу координації діяльності ЗНЗ.
Вимоги до претендентів: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища педагогічна освіта, володіння комп’ютером, стаж керівної роботи у навчальних закладах або в органах місцевого самоврядування не менше 5 років.
Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, необхідно надати наступні документи:
1) письмову заяву про участь у конкурсі;
2) копію паспорта громадянина України;
3) автобіографію кандидата, що обов’язково повинна містити: прізвище (усі прізвища у разі зміни), власне ім’я (усі власні імена, у т.ч. у разі зміни) та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи (заняття), громадську роботу (у т.ч. на виборчих посадах), членство у політичних партіях, у т.ч. в минулому, наявність трудових або будь-яких інших договірних відносин з політичною партією упродовж року, що передує поданню заяви (незалежно від тривалості), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;
4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;
5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
6) копію заповненої частини трудової книжки;
7) копію військово-облікового документу;
8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру) за минулий рік, за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 37-53-10.
Термін подачі документів – 1 місяць з дня опублікування оголошення.
Документи приймаються за адресою: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 3.
Довідки за телефонами: 37-53-10.
***
Відділом координації торгівлі та підприємницької діяльності адміністрації Інгульського району згідно робочого графіка проводяться обстеження району щодо виявлення незаконно встановлених об’єктів торгівлі та сфери послуг. В 2017 році було обстежено 86 тимчасових споруд та 57 зупиночних комплексів понад 100 рекламних засобів. Результати обстеження надані до міськвиконкому на розгляд комісії з питань упорядкування об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва для прийняття відповідного рішення.
Згідно з рішеннями комісії з питань упорядкування розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Миколаєва демонтовано 61 тимчасову споруду (примусово демонтовано – 21, суб’єктами господарювання самостійно демонтовано – 40). На підставі рішень виконавчого комітету Миколаївської міської ради демонтовано 19 рекламних засобів (примусово демонтовано – 15 рекламних засобів, суб’єктами господарювання самостійно 4 засоби).
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
С Богом в сердцах
5 января, в канун рождественских праздников, в городском приюте для граждан пожилого возраста и инвалидов царила особая атмосфера – подопечные Владимира Власова встречали гостей. ...
Подробнее Читали: [820] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 3 (4061)
3 (4061)
 

Просто напомним:
Это № 4 (4062)
от 13 Января 2018г.


№ 3    № 5

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru