№ 126№ 127 (4040) 14 Ноября 2017г.№ 128 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОФИЦИАЛЬНО


14 Ноября 2017г.

Прочитали: [610]

Оголошується конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування

Вечерний Николаев
Увага: Оголошується конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконавчий комітет Миколаївської міської ради.
Управлінням транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.06.2014 № 572 «Про затвердження Умов проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконком Миколаївської міської ради, на 2014-2019 роки та проведення таких конкурсів» оголошується конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є виконавчий комітет Миколаївської міської ради, затверджених рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 10.02.2017 №121.
Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємств, організацій незалежно від форм власності та суб’єктів підприємницької діяльності, які спроможні забезпечити виконання необхідних обсягів та якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах міського сполучення, дотримання вимог транспортного законодавства України, інших нормативно-правових актів і виконання договірних умов з організатором перевезень (виконавчий комітет Миколаївської міської ради), а також розвиток транспортної системи пасажирських перевезень у м.Миколаєві.
Об’єктами конкурсів є – право на укладання договорів на перевезення пасажирів на затверджених замовником маршрутах у м.Миколаєві.
Об’єктами конкурсу є пакети, до яких входять декілька міських маршрутів (див. таблицю в номері газети "Вечерний Николаев").
Перевезення пасажирів виконується у звичайному режимі руху автобусами середньої та великої пасажиромісткості з регулярністю руху автобусів не нижче 95 відсотків, у режимі маршрутного таксі – автобусами особливо малого, малого та середнього класів з регулярністю не нижче 96 відсотків від затверджених паспортів маршрутів.
Перевезення пасажирів та багажу здійснюється за квитками, форма яких затверджується у встановленому законодавством порядку, у межах, установлених законодавством та обумовлених у договорах між Замовником та перевізником тарифів.
Перевізник забезпечує перевезення пасажирів сертифікованими і дозволеними для використання транспортними засобами.
Перевізник постійно інформує пасажирів про порядок та умови здійснення обов’язкового особистого страхування.
Перевізник забезпечує дотримання інших положень чинного законодавства, які стосуються перевезень пасажирів та безпеки дорожнього руху й умов договору із Замовником.
Зміна кількості одиниць рухомого складу на маршрутах та схем руху перевізником можлива лише з дозволу Замовника за умови обґрунтування такої необхідності.
Перевезення пільгової категорії громадян здійснюється згідно з чинним законодавством, діючим на автомобільному транспорті.
Перелік необхідних бланків документів на участь у конкурсі можна одержати щоденно (крім вихідних) з 8.30 год. до 15.00 год. у робочому органі – філії «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» за адресою: 54034, м.Миколаїв, вул.Будівельників, 15/1.
Засідання конкурсного комітету відбудеться 15 грудня 2017 року о 10.00 у приміщенні виконкому Миколаївської міської ради (мала зала), за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20.
Реєстрація учасників з 9.00 у приміщенні виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
Плата за участь у конкурсах на маршрути складає 2106 грн. за кожний об’єкт. Кошти перераховувати за реквізитами: Філія «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» – (робочий орган) КОД ЄДРПОУ 38758065, р/р № 26000300621076, МФО 326461 Миколаївське обласне АТ «Ощадбанк» м.Миколаїв.
ВАЖЛИВО: Документи для участі в конкурсі 15 грудня 2017 року у закритому конверті з позначкою № 1 та заяву у закритому конверті з позначкою № 2 приймаються щоденно (крім вихідних) з 8.30 до 15.00  за адресою: вул.Будівельників, 15/1 з позначкою «Для документів на конкурс» до 30 листопада 2017 року включно. На конвертах необхідно зазначити дату конкурсу та назву перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.
Всі особи, які представляють інтереси перевізника-претендента на конкурсі (окрім керівника), повинні мати з собою довіреність, надану перевізником-претендентом.
Довідки та консультації за телефонами: Філія «Миколаївський державний обласний навчально-курсовий комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс» – (робочий орган): 22-60-95, 22-42-13; Управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради: 37-37-58.
Конкурсний комітет.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Писали диктант все вместе
9 ноября, в День украинской письменности и языка, в Николаеве, как и по всей стране, состоялся традиционный "Диктант единства". ...
Подробнее Читали: [784] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 126 (4039)
126 (4039)
 

Просто напомним:
Это № 127 (4040)
от 14 Ноября 2017г.


№ 126    № 128

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru