№ 65№ 66 (3979) 17 Июня 2017г.№ 67 
Вечерний Николаев
Украина НиколаевВечерний Николаев
Николаевская городская газета
На главнуюНаписать нам письмоПоиск по Вечернему НиколаевуВечерний Николаев
Новый номер 
ПОИСК здесь »»

В НОМЕРЕ
 


Реклама в газете


ОБЪЯВЛЕНИЯ


17 Июня 2017г.

Прочитали: [516]

Вниманию николаевцев

Вечерний Николаев
Оголошується конкурс для громадських організацій та інших інституцій громадянського суспільства на проведення соціологічних досліджень
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс проектів, розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.
Ознайомитись із умовами конкурсу та завантажити рекомендовані форми документів для подання конкурсних пропозицій можна на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада» за посиланням http://mkrada.gov.ua/content/politichni-partii.html або на сторінці конкурсу у мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/groups/385216301677494.
***
Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул.Мала Морська, 19, тел. 37-68-08, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста планового відділу управління фінансів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта за спеціалізацією фінансового характеру (спеціаліст, магістр), вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі - не менше 1 року або в інших сферах - не менше 3 років.
Додаткова інформація надається за телефоном 37-68-00.
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Конкурсна комісія.
***
Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул.Мала Морська, 19, тел.37-68-08, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста сектора прийняття рішень відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, тимчасово, на період соціальної відпустки для догляду за дитиною основного працівника.
Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта (спеціаліст, магістр), вміння працювати на комп’ютері, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі - не менше 1 року або в інших сферах - не менше 3 років.
Додаткова інформація надається за телефоном 60-08-89. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Конкурсна комісія.
 
    СЛУЧАЙНО ВЫБРАННЫЕ СТАТЬИ:   

    ДРУГИЕ СТАТЬИ НА ЭТУ ТЕМУ:   


ТЕМА ДНЯ из предыдущего №

Вечерний Николаев
Испытания отвагой и мужеством
9 июня торжественно подвели итоги областного этапа детско-юношеской военно-патриотической игры «Сокол» («Джура»).
В этом году игра длилась с 5 по 9 июня. Участие в ней приняли 19 команд школьных и внешкольных учебных заведений, которые стали победителями в своих районах и городах. ...
Подробнее Читали: [1037] Отзывы: [0]


РЕГИСТРАЦИЯ здесь »»
 
E-mail:
Пароль:
  Забыли?

Реклама на сайте

Предыдущий номер
№ 65 (3978)
65 (3978)
 

Просто напомним:
Это № 66 (3979)
от 17 Июня 2017г.


№ 65    № 67

При полной или частичной перепечатке материалов сайта, ссылка на www.vn.mk.ua обязательна.
© 2002-2007
© Вечерний Николаев
© Дизайн: Kabba Design Group
© Хостинг: Фарлеп
Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru